Polski English Deutsch

Ostatnie wpisy w Księdze Gości

Karolina

Przepiękne psy! :)

Kari

Everyone loves what you guys are up too. This sort of clever work and reporting! Keep up the amazing works guys I"ve incorporated you...

Aktualne informacje

15 marca 2018 Zyta urodziła 9 szczeniąt

Zyta Szwajcar (Hunter vom Bogenthal x Syberia Szwajcar) i Olav Uit't Holandse Entlinest (Dexter vom Afkat x Kyara Uit't Holandse Entlinest) są rodzicami miotu "B" w hodowli Szwajcar.
15 marca 2018 urodziło się 9 pięknych, dużych, wyrównanych i bez wad umaszczenia szczeniąt. Jest 5 piesków i 4 suczki.

Anton w nowym domu

Anton w nowym domu

żegnaj Vistulko!

Nasza ukochana Vistula odeszła za tęczowy most...

Zyta urodziła szczenięta!

W nocy z 7 na 8 sierpnia urodziło się 11 szczeniąt Zyty Szwajcar i Fidela uit't Hollandse Entlistest. Pośród nich jest siedem piesków i cztery suczki.

Informacje archiwalne

Reda Coco, córka Urani - nowy pies w naszej hodowli

Dzisiaj do naszej hodowli dołączyła nowa suczka - Reda Coco Quercus Niger. Podróż z Wrocławia do Szczecina krótka nie była, jednak mimo to Coca była bardzo grzeczna.

Reda Coca

Urania Szwajcar wkrótce będzie mieć szczenięta

Spodziewamy się szczeniąt u Urani Szwajcar w ostatnich dniach lutego. Urania wygląda, jakby miała wydać na świat co najmniej 6 szczeniąt! Robimy zakłady?

Z wizytą u Zahira

W ubiegły weekend odwiedziliśmy naszego ukochanego Zahira. Na początku zaszczekał jak na każdego obcego odwiedzającego jego i jego rodzinę. Dopiero po chwili hałasowania zorientował się, że przyszli starzy znajomi.

pożegnanie Poli

18 grudnia 2014 pozegnalismy Polę. To smutny rok w naszej hodowli. Odeszła Alaska, Naira i Pola. Wszystkie miały cudowne życie wśród kochających ludzi.

prawie drużyna piłkarska!

W naszej niemieckiej rodzinie wczoraj na swiat przyszło 10 entli: 6 piesków i 4 suczki. Zapraszamy do odwiedzania stronki z wiadomościami o maluszkach. Każdy z nich będzie wkrótce potrzebował nowego domku.

pożegnanie

1 maja 2014 roku Alaska odeszła za Tęczowy Most...
Pozostała na zawsze w naszych sercach.

Jeszcze 9 dni do narodzin szczeniąt

Zostało już niewiel dni do narodzin szczeniąt . Brzuch wielki i wydaje się niewiel mniejszy jak ostatnim razem , a było wówczas 9 zdrowych szczeniąt!

Wkrótce będą szczenięta!

Z radością ogłaszamy, iz Syberia i Hunter będą rodzicami kolejnego miotu w hodowli "Szwajcar". Planowe przyjście szczeniąt na świat ma nastąpić 22.02.2014r.

Pożegnanie z psiakami

W ostatnich dniach pozegnaliśmy 7 dzieci Syberii i Huntera. Już w piątek do Kanady i USA wylatują z Frankfurtu 2 pozostałe szczeniaki.
Wiele z dzieci zostało w Polsce, parę wyjechało do Niemiec. Ponizej przedstawię listę imion wszystkich maluchów.
1. Waldi
2. Whisky
3. Wow Yogi Bear
4. Willi
5. Wally
6. Winter
7. Warta
8. Wuschel
9. Whity

Entlebucherowy Sylwester 2012/13

W sercu ziemi lubuskiej, w Gronowie w Bukowym Dworku rodzina entlebucherów Szwajcar świętowała nadejście Nowego Roku 2013. Obecni byli: założycielka rodu Alaska vom Franzengarten (lat 12,5) oraz jej potomkowie w składzie: Obelix Szwajcar, Urania Szwajcar, Viena Salwa Szwajcar, Viana Juli Szwajcar, Vistula Szwajcar, Vermuth Szwajcar, ich przyrodnia siostra Jayla Sweape oraz towarzysz życia Uranki Cyrus Wolin Dogs.
1 2 3 4 5 6 dalej ›