Polski English Deutsch

Ostatnie wpisy w Księdze Gości

Karolina

Przepiękne psy! :)

Kari

Everyone loves what you guys are up too. This sort of clever work and reporting! Keep up the amazing works guys I"ve incorporated you...

Aktualne informacje

15 marca 2018 Zyta urodziła 9 szczeniąt

Zyta Szwajcar (Hunter vom Bogenthal x Syberia Szwajcar) i Olav Uit't Holandse Entlinest (Dexter vom Afkat x Kyara Uit't Holandse Entlinest) są rodzicami miotu "B" w hodowli Szwajcar.
15 marca 2018 urodziło się 9 pięknych, dużych, wyrównanych i bez wad umaszczenia szczeniąt. Jest 5 piesków i 4 suczki.

Anton w nowym domu

Anton w nowym domu

żegnaj Vistulko!

Nasza ukochana Vistula odeszła za tęczowy most...

Zyta urodziła szczenięta!

W nocy z 7 na 8 sierpnia urodziło się 11 szczeniąt Zyty Szwajcar i Fidela uit't Hollandse Entlistest. Pośród nich jest siedem piesków i cztery suczki.

Entlebucherowy Sylwester 2012/13

2013-01-03
W sercu ziemi lubuskiej, w Gronowie w Bukowym Dworku rodzina entlebucherów Szwajcar świętowała nadejście Nowego Roku 2013. Obecni byli: założycielka rodu Alaska vom Franzengarten (lat 12,5) oraz jej potomkowie w składzie: Obelix Szwajcar, Urania Szwajcar, Viena Salwa Szwajcar, Viana Juli Szwajcar, Vistula Szwajcar, Vermuth Szwajcar, ich przyrodnia siostra Jayla Sweape oraz towarzysz życia Uranki Cyrus Wolin Dogs.
Od samego początku spotkania towarzyszyła nam cudowna słoneczna pogoda oraz wspaniała atmosfera wśród czworo- i dwunożnych uczestników imprezy. Zabawom na świeżym powietrzu nie było końca, począwszy od zabaw w podgrupach (Saleńka znowu odnalazła swojego ukochanego brata Vermutha, Vistula zaganiała Juli i Jaylę lub na odwrót, Obelix gonił kije, a Cyrus polował na Obelixa), poprzez bieganie po ringu, a na zawodach prędkości skończywszy. Najszybszym entlebucherem okazała się Salwa (8,5 s), jednak przekazała nagrodę najwytrwalszej - Alasce (41 s). Dwunożni też się nie nudzili wykazując się swoją wiedzą o entlebucherach i ich opiekunach w quizie przygotowanym przez Andreasa, Tatusia Juli. Wygrała drużyna Vermutha. GRATULACJE!!!
Niestety, wszystko kiedyś ma swój koniec... 2 stycznia nadszedł czas pożegnania. Zrobiło nam się smutno, ale mamy już plan - spotkamy się znowu!!!! Zapraszam do galerii