Polski English Deutsch

Ostatnie wpisy w Księdze Gości

Karolina

Przepiękne psy! :)

Kari

Everyone loves what you guys are up too. This sort of clever work and reporting! Keep up the amazing works guys I"ve incorporated you...

Aktualne informacje

15 marca 2018 Zyta urodziła 9 szczeniąt

Zyta Szwajcar (Hunter vom Bogenthal x Syberia Szwajcar) i Olav Uit't Holandse Entlinest (Dexter vom Afkat x Kyara Uit't Holandse Entlinest) są rodzicami miotu "B" w hodowli Szwajcar.
15 marca 2018 urodziło się 9 pięknych, dużych, wyrównanych i bez wad umaszczenia szczeniąt. Jest 5 piesków i 4 suczki.

Anton w nowym domu

Anton w nowym domu

żegnaj Vistulko!

Nasza ukochana Vistula odeszła za tęczowy most...

Zyta urodziła szczenięta!

W nocy z 7 na 8 sierpnia urodziło się 11 szczeniąt Zyty Szwajcar i Fidela uit't Hollandse Entlistest. Pośród nich jest siedem piesków i cztery suczki.

Zoopsychologia

Zachowanie zwierząt, problemy behawioralne, wzajemne stosunki pomiędzy zwierzętami pasjonowały mnie i zgłębiałam na ten temat wiedzę przez wiele lat, uwieńczając to ukończeniem studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku Psychologia Zwierząt. Pracę dyplomową napisałam o uwarunkowaniach lęku u psów.
Codzienną pracę z psami, ich obserwacje prowadzę na szkoleniach z zakresu agility, na których mam możliwość zajmowania się psami różnych ras, obserwowaniem ich zachowań, szybkości uczenia się i wzajemnych relacji z ludźmi i innymi psami.
Działalność z zakresu psychologii psów prowadzę współpracując z lekarzami weterynarii. Celem tej pracy jest udzielanie pomocy właścicielom czworonogów z zakresu zoopsychologii, tj. pogłębiania więzi z psem, rozwiązywanie problemów wychowawczych takich, jak nadpobudliwość, nadmierne szczekanie, lęk - w tym lęk separacyjny, agresja, zachowywanie czystości, problemy z niszczeniem otoczenia itp. Metody stosowane w terapii to metody pozytywnego wzmacniania, bez stosowania przemocy wobec psa.
Zapraszam na moją stronę z poradami

Galeria zdjęć