Polski English Deutsch

Ostatnie wpisy w Księdze Gości

Karolina

Przepiękne psy! :)

Kari

Everyone loves what you guys are up too. This sort of clever work and reporting! Keep up the amazing works guys I"ve incorporated you...

Aktualne informacje

będą szczenięta!


Lord von der Joderten i Andora Szwajcar będą rodzicami.
Spodziewamy się szczeniąt 1 czerwca 2021.

just married!

Miło nam poinformować, ze 31.08.2020 połaczyli się:
REDA COCO Quecus Niger & ELIAS vom Mettingerland
Czekamy teraz z niecierpliwościa na wynik tego spotkania.
Jesli wszystko poszło dobrze to oczekujemy narodzin szczeniąt 2 listopada 2020.

narodziny miotu C

w piątek 30 sierpnia 2019 Andora urodziła 9 szczeniąt - 7 piesków i 2 suczki. Wszystkie są zdrowe, prawidłowo umaszczone i mają wielki apetyt. Nie odchodzą od matki. Przybierają na wadze i poruszają się coraz szybciej.

Andora Szwajcar & Zanto vom Igernbach zostaną wkrótce rodzicami

Pod koniec sierpnia oczekujemy narodzin szczeniąt. Rodzicami są Andora Szwajcar (PRA A, EU A, HD B) i Zanto vom Igernbach (PRA A, EU A, HD A)

15 marca 2018 Zyta urodziła 9 szczeniąt

Zyta Szwajcar (Hunter vom Bogenthal x Syberia Szwajcar) i Olav Uit't Holandse Entlinest (Dexter vom Afkat x Kyara Uit't Holandse Entlinest) są rodzicami miotu "B" w hodowli Szwajcar.
15 marca 2018 urodziło się 9 pięknych, dużych, wyrównanych i bez wad umaszczenia szczeniąt. Jest 5 piesków i 4 suczki.

Zoopsychologia

Zachowanie zwierząt, problemy behawioralne, wzajemne stosunki pomiędzy zwierzętami pasjonowały mnie i zgłębiałam na ten temat wiedzę przez wiele lat, uwieńczając to ukończeniem studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku Psychologia Zwierząt. Pracę dyplomową napisałam o uwarunkowaniach lęku u psów.
Codzienną pracę z psami, ich obserwacje prowadzę na szkoleniach z zakresu agility, na których mam możliwość zajmowania się psami różnych ras, obserwowaniem ich zachowań, szybkości uczenia się i wzajemnych relacji z ludźmi i innymi psami.
Działalność z zakresu psychologii psów prowadzę współpracując z lekarzami weterynarii. Celem tej pracy jest udzielanie pomocy właścicielom czworonogów z zakresu zoopsychologii, tj. pogłębiania więzi z psem, rozwiązywanie problemów wychowawczych takich, jak nadpobudliwość, nadmierne szczekanie, lęk - w tym lęk separacyjny, agresja, zachowywanie czystości, problemy z niszczeniem otoczenia itp. Metody stosowane w terapii to metody pozytywnego wzmacniania, bez stosowania przemocy wobec psa.
Zapraszam na moją stronę z poradami

Galeria zdjęć