Polski English Deutsch

Ostatnie wpisy w Księdze Gości

JamessmaloUN

money loan a href="https://moneyloan.trade"money loan/a money loan a href=https://moneyloan.trademoney loan/a need help with essay a...

ffHooplathRL

a href=http://buycialismedrxonline.com/cialis coupon/a order cialis online without otc http://buycialismedrxonline.com cheap online...

Aktualne informacje

Anton w nowym domu

Anton w nowym domu

żegnaj Vistulko!

Nasza ukochana Vistula odeszła za tęczowy most...

Zyta urodziła szczenięta!

W nocy z 7 na 8 sierpnia urodziło się 11 szczeniąt Zyty Szwajcar i Fidela uit't Hollandse Entlistest. Pośród nich jest siedem piesków i cztery suczki.

Reda Coco, córka Urani - nowy pies w naszej hodowli

Dzisiaj do naszej hodowli dołączyła nowa suczka - Reda Coco Quercus Niger. Podróż z Wrocławia do Szczecina krótka nie była, jednak mimo to Coca była bardzo grzeczna.

Reda Coca

Zoopsychologia

Zachowanie zwierząt, problemy behawioralne, wzajemne stosunki pomiędzy zwierzętami pasjonowały mnie i zgłębiałam na ten temat wiedzę przez wiele lat, uwieńczając to ukończeniem studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku Psychologia Zwierząt. Pracę dyplomową napisałam o uwarunkowaniach lęku u psów.
Codzienną pracę z psami, ich obserwacje prowadzę na szkoleniach z zakresu agility, na których mam możliwość zajmowania się psami różnych ras, obserwowaniem ich zachowań, szybkości uczenia się i wzajemnych relacji z ludźmi i innymi psami.
Działalność z zakresu psychologii psów prowadzę współpracując z lekarzami weterynarii. Celem tej pracy jest udzielanie pomocy właścicielom czworonogów z zakresu zoopsychologii, tj. pogłębiania więzi z psem, rozwiązywanie problemów wychowawczych takich, jak nadpobudliwość, nadmierne szczekanie, lęk - w tym lęk separacyjny, agresja, zachowywanie czystości, problemy z niszczeniem otoczenia itp. Metody stosowane w terapii to metody pozytywnego wzmacniania, bez stosowania przemocy wobec psa.
Zapraszam na moją stronę z poradami

Galeria zdjęć